Wildace_hun közel 30 ezer dollárt nyert két versenyen

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2018. november 19.
A magyar regular már a 37. helyen áll az online MTT világranglistán, ami karriercsúcs. N0cash0ut eközben a PartyPoker KO Seriesen szerezte meg az első magyar győzelmet, birs320 pedig a Sunday Marathont és a Hotter $82-t nyerte meg.
Wildace_hun májusban megszerezte a magyar póker történetének legnagyobb online score-ját, $783.166-t kapott a közepes nevezési díjú SCOOP Main Event megnyeréséért. A magyar regular azóta is kiválóan teljesít, november 18-án például közel 30 dollár nyert két versenyen.

A PokerStars High Roller Club: $2.100 Sunday Cooldown 8-Max Progressive KO versenyre 86-an neveztek, a 21 re-entry vásárlás után $214.000-os nyereményalap alakult ki. Wildace_hun döntőbe jutott a tornán, itt többek közt az ismert norvég profi, Preban "prebz" Stokkan volt az ellenfele.

Honfitársunk a 3. helyen végzett, amiért $14.557-t kapott, a megszerzett bounty pedig $20.807-ra növelte nyereményét.

8. MrMaximize - $8.274

Wildace_hun az ismert problémák ellenére - számos neves magyar regularhoz hasonlóan - a GGPokeren is aktív - SatBassLuck nicken pókerezik -, és az ázsiai hálózatban szintén szép eredményt ért el vasárnap: 4. helyen végzett a GGS #006: Sunday Main $100K GTD-n. A torna 241 nevezést hozott, $ 113.270 lett a nyereményalap, amiből Wildace_hun $8.824-t kapot.

9. wankie - $1.946

Wildace_hun az elmúlt hónapokban mutatott remek teljesítményének köszönhetően már a 37. helyet foglalja el az online MTT világranglistán, ami karriercsúcs.

A magyar pókeressel SzépCsaba készített podcast interjút az Akadémiára augusztusban.

A PartyPoker KO Series bajnoksága is magyar sikerrel startolt: n0cash0ut megnyerte az Event #03-M: $16,50 NLHE 8-Max versenyt. Összesen 4.560 regisztráció érkezett, nagy overlay alakult ki, $143.600 gyűlt össze, miközben a verseny $200.000 GTD volt.

N0cash0ut a bountyval együtt $24.588-t nyert.

8. Adielsson - $1.643

Ugyancsak öt számjegyű nyereményt gyűjtött birs320, ráadásul kettőt! A PS $55 Sunday Marathon tornáját 2.033 játékos között nyerte meg. A 762 re-entry után $139.750-t osztottak ki. Birs ebből, mivel háromfős deal született, $11.580-t kapott.

A verseny döntőjében SlyderS1 is ott volt, 9. lett ($988), de Belabacsi (13. hely, $697) és Sanjay_45 (17. hely, $492) szintén közel járt a fináléhoz.